Zadzwoń 570 943 392

Nagroda Top Brand PV dla firmy Hanwha Q CELLS

26 czerwca 2018

Firma Hanwha Q CELLS otrzymała nagrodę Top Brand PV Seal 2018 po raz piąty z rzędu w Europie oraz po raz trzeci z rzędu w Australii.

Nagroda jest przyznawana za bardzo wysoką jakość produktów oraz obsługi na podstawie reprezentatywnych ankiet przeprowadzonych wśród instalatorów w różnych krajach w Europie. Instalatorzy z Niemiec, Austrii, Francji, Włoch oraz Wielkiej Brytanii potwierdzili, że marka Q CELLS oferuje wyróżniające się jakością produkty oraz obsługę.

Poniżej lista niedawnych nagród podkreśla wiodącą pozycję firmy Q CELLS

– moduł monokrystaliczny Q.Peak-G4.1 z technologią Q.ANTUM zdobył nagrodę Smart HIT Award w Japonii w 2017 roku, jako preferowany panel fotowoltaiczny w fotowoltaicznych instalacjach domowych w Japonii,

– moduł fotowoltaiczny Q.Peak DUO-G5 zbudowany z półogniw słonecznych oraz wykorzystujący technologię Q.ANTUM-DUO zdobył w 2017 roku nagrodę Solar + Power Award for Excellence – Innovation,

– Hanwha Q CELLS została zaliczona do grona Top Performer 2017 w badaniach niezawodności paneli PV,

– innowacyjna rama stalowa zastosowana w module Q.Peak RSF L-G4.2 zdobyła trzy nagrody w 2017 roku: Intersolar Award, nagrodę pv magazine za innowacyjność oraz Solar Power Portal Product Innovation Award.

Źródło: Hanwha Q Cells

Inne aktualności

Dofinansowanie do fotowoltaiki w programie Mój Prąd 3.0

1 lipca 2021 r. rozpocznie się nabór do trzeciej rundy programu Mój Prąd.
28.03.2021 – Dotychczasowa formuła zostanie uzupełniona o dodatkowe elementy, które pozwolą konsumować więcej energii elektrycznej bezpośrednio przez prosumentów.
Czas trwania naboru wniosków w trzeciej edycji planowany jest od 1 lipca do 20 grudnia 2021 r.

Ulga termomodernizacyjna – jak odliczyć panele fotowoltaiczne od podatku

2.02.2021 – Składając rozliczenie PIT za 2020 r. możemy skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Maksymalna kwota odliczenia wynosi 53 tys. zł na wydatki poniesione m. in. na zakup instalacji fotowoltaicznej. Kto może skorzystać z ulgi?
Przykład odliczenia ulgi termomodernizacyjnej od podatku dochodowego

Dotacje do fotowoltaiki. Gdzie można zdobyć 5.000 zł

21.01.2021 – Od 7 grudnia 2020 roku NFOŚiGW przestał przyjmować wnioski do programu Mój Prąd. Budżet programu w wysokości 1 miliarda złotych się wyczerpał. Program Mój Prąd to jednak nie jedyne źródło dotacji. Gdzie można jeszcze uzyskać dofinansowanie do instalacji PV?

Zmiany w programie Czyste Powietrze – dopłaty do fotowoltaiki

14.05.2020 – Od jutra, 15 maja 2020 r,ulegają zmianie zasady w programie Czyste Powietrze, które pozwalają łączyć dotacje z programu Czyste Powietrze ze wsparciem otrzymywanym z innych programów, np. gminnych czy unijnych. Będzie można uzyskać dotacje do instalacji fotowoltaicznej w wysokości 50% wartości inwestycji.