Zadzwoń 570 943 392

Fotowoltaika bez wpłaty własnej – raty, które same się spłacają

6 lipca 2018

Zastanawiasz się jak sfinansować zakup instalacji fotowoltaicznej aby obniżyć swoje rachunki za prąd do kilkunastu złotych miesięcznie?

Teraz zakup instalacji staje się jeszcze łatwiejszy niż dotychczas. Wprowadzamy system sprzedaży ratalnej. Wspólnie z bankiem Santander oferujemy pożyczki oprocentowane 3% rocznie i czasie spłaty do 50 miesięcy plus jednorazowa prowizja w wysokości 1% wartości pożyczki.

Formalności załatwiamy w 15 minut. Nie potrzeba zaświadczenia o zarobkach.

Dzięki temu możesz obniżyć swoje rachunki za prąd bez zastanawiania się jak uzbierać potrzebne środki a do tego spłacasz raty na poziomie inflacji.

Obniż swoje rachunki za prąd i zarabiaj na słońcu.

Ceny zestawów fotowoltaicznych oraz przykładowe raty dostępne tutaj.

Zadzwoń i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić.

Inne aktualności

Dofinansowanie do fotowoltaiki w programie Mój Prąd 3.0

1 lipca 2021 r. rozpocznie się nabór do trzeciej rundy programu Mój Prąd.
28.03.2021 – Dotychczasowa formuła zostanie uzupełniona o dodatkowe elementy, które pozwolą konsumować więcej energii elektrycznej bezpośrednio przez prosumentów.
Czas trwania naboru wniosków w trzeciej edycji planowany jest od 1 lipca do 20 grudnia 2021 r.

Ulga termomodernizacyjna – jak odliczyć panele fotowoltaiczne od podatku

2.02.2021 – Składając rozliczenie PIT za 2020 r. możemy skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Maksymalna kwota odliczenia wynosi 53 tys. zł na wydatki poniesione m. in. na zakup instalacji fotowoltaicznej. Kto może skorzystać z ulgi?
Przykład odliczenia ulgi termomodernizacyjnej od podatku dochodowego

Dotacje do fotowoltaiki. Gdzie można zdobyć 5.000 zł

21.01.2021 – Od 7 grudnia 2020 roku NFOŚiGW przestał przyjmować wnioski do programu Mój Prąd. Budżet programu w wysokości 1 miliarda złotych się wyczerpał. Program Mój Prąd to jednak nie jedyne źródło dotacji. Gdzie można jeszcze uzyskać dofinansowanie do instalacji PV?

Zmiany w programie Czyste Powietrze – dopłaty do fotowoltaiki

14.05.2020 – Od jutra, 15 maja 2020 r,ulegają zmianie zasady w programie Czyste Powietrze, które pozwalają łączyć dotacje z programu Czyste Powietrze ze wsparciem otrzymywanym z innych programów, np. gminnych czy unijnych. Będzie można uzyskać dotacje do instalacji fotowoltaicznej w wysokości 50% wartości inwestycji.