Zadzwoń 570 943 392

Opłacalność fotowoltaiki w Starogardzie Gdańskim

Fotowoltaika Starogard Gdański:

dotacje, kredyty, oszczędności dla Twojego domu

instalacje fotowoltaiczne Starogard Gdański, Czarna Woda, Skórcz, Skarszewy, Bobowo, Kaliska, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skórcz, Smętowo Graniczne, Zblewo

Witamy na stronie informacyjnej o fotowoltaice w Starogardzie Gdańskim

Starogard Gdański jest stolicą i centrum nadwiślańsko-pomorskiego regionu Kociewie i jednocześnie jednym z najstarszych miast na Pomorzu.

Wydajność instalacji fotowoltaicznej w Starogardzie Gdańskim

ogniwa fotowoltaiczne Starogard Gdański, Czarna Woda, Skórcz, Skarszewy, Bobowo, Kaliska, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skórcz, Smętowo Graniczne, Zblewo

Starogard Gdański jest jednym z najlepiej usłonecznionych miast w Polsce, tzn. instalacja fotowoltaiczna produkuje dużo energii w ciągu roku dzięki dużej liczbie godzin słonecznych. Na podstawie danych statystycznych ze strony PVGIS, wynika że Starogard może poszczycić się produkcją 998 kWh z 1 kW mocy instalacji fotowoltaicznej w ciągu roku. Oznacza to, że produkcja energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej jest w Starogardzie tańsza, niż w większości miast w Polsce.

Dodatkowo, od stycznia 2018 będą przyznawane dotacje do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej. Wnioski są rozpatrywane na bieżąco i można uzyskać do 10.000 zł dofinansowania.

Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia możliwości uzyskania dofinansowania.

Zapraszamy do naszego biura w Baninie, w pobliżu lotniska Gdańsk Rębiechowo.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas: 58 352 35 07