Zadzwoń 570 943 392

Ceny najpopularniejszych zestawów fotowoltaicznych

CENY ZESTAWÓW FOTOWOLTAICZNYCH 3 kW, 4 kW, 5 kW

WŁĄCZNIE Z MONTAŻEM

Panele fotowoltaiczne oraz zestawy fotowoltaiczne są atrakcyjną opcją inwestycyjną. Trójmiasto cechuje się największą ilością godzin słonecznych w Polsce, a jednocześnie możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny dzięki dużej ilości realizowanych instalacji. Baltic Energy istnieje od 2015 roku i od tamtej pory zbudowaliśmy reputację wiarygodnej firmy instalacyjnej. Mamy certyfikowanych instalatorów oraz elektryków. Zobacz poniżej szczegóły zestawów fotowoltaicznych 5kw, 4 kW, 3 kW oraz ich ceny dla gospodarstw domowych albo skontaktuj się z nami aby uzyskać bezpłatną, indywidualną wycenę.

Panele fotowoltaiczne można w praktyce łączyć z dowolnymi falownikami, np Longi Solar z Solar Edge, poniższe zestawy można zatem modyfikować.

Ceny dotyczą kompletnych zestawów fotowoltaicznych przy zakupie za gotówkę oraz na raty. Czas spłaty wynosi do 84 miesięcy. Więcej szczegółów poniżej.

NAJPOPULARNIEJSZE ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE

zestaw fotowoltaiczny 5kW cena 4 kW
System PV 3,2 kW
Falownik 3-fazowy Symo 3.0-3-S
10 paneli PV 320W Longi
18.300 zł
272 zł / m-c *

Specyfikacje:
Panele PV Longi
Falowniki Fronius Symo

System PV 4,16 kW
Falownik 3-fazowy Symo 3.7-3-S
13 paneli PV 320 Longi
20.800 zł
309 zł / m-c *

Specyfikacje:
Kable solarne KBE Berlin
Ograniczniki przepięć DC i AC Dehn

System PV 5,76 kW
Falownik 3-fazowy Symo 5.0-3-M
18 paneli PV 320W Longi
26.400 zł
392 zł / m-c *

Specyfikacje:
System mocowań Corab
Oryginalne złączki MC4 Staubli / MultiContact

Zacienienia na dachu? Zapytaj o optymalizatory Solar Edge

Technologie fotowoltaiczne robią szybkie postępy. Optymalizatory radykalnie rozwijają technologię solarną zwiększając trwałość, solidność oraz wydajność systemu fotowoltaicznego. Solar Edge jest niekwestionowanym liderem ze swoim rewolucyjnym inwerterem HD Wave.

W tradycyjnym systemie łańcuchowym, napięcie łańcucha paneli jest przesyłane z dachu do falownika, pozostawiając całą pracę do wykonania w falowniku. Optymalizatory jednak wykonują część zadań już na panelu. Pierwotna idea polegała na pracy każdego panela niezależnie, tak że gdy któryś z nich miałby problem (zabrudzenie albo niedopasowanie wynikające z tolerancji), pozostałe pracują bez utraty mocy. Koncepcja lampek ze świątecznej choinki została poważnie potraktowana przez branżę fotowoltaiczną. Zalety optymalizatorów:

1. Niezależna praca. Jak już wspomniano wyżej, gdy jeden z paneli jest zacieniony, zabrudzony albo po prostu pracuje gorzej, nie wpłynie to na pracę pozostałych.

2. Indywidualny monitoring. Jeśli drzewo rośnie nad którymś z paneli, jeśli panele degradują z różną prędkością, albo jeśli się zabrudziły, można to bardzo łatwo wyłapać za pomocą indywidualnego monitoringu.

3. Bezpieczeństwo. W przypadku pożaru, przewody solarne w budynkach są poważnym problemem. Jednak optymalizator umożliwia automatyczne wyłączenie panela w przypadku pożaru.

4. Dłuższa gwarancja. Znakomita większość falowników posiada 5-letnie gwarancje, Solar Edge oferuje 12 lat w standardzie z możliwością wydłużenia do 25 lat.

Recenzję na temat inwerterów Solar Edge HD Wave znajdziesz tutaj.

Solar Edge od: 

panele fotowoltaiczne cennik, ogniwa fotowoltaiczne cena, panele fotowoltaiczne cena zestawu, zestawy fotowoltaiczne

panele fotowoltaiczne cena zestawu 5 kw, 4 kW
System PV 3,5 kW
Falownik 1-fazowy SE3000H
10 paneli PV Q-Cells 350W
20.100 zł
299 zł / m-c *

Specyfikacje:
Panele PV Q-Cells
Falowniki Solar Edge

System PV 4,2 kW
Falownik 1-fazowy SE3680H
14 paneli PV Q-Cells 350W
22.600 zł
336 zł / m-c *

Specyfikacje:
Kable solarne KBE Berlin
Ograniczniki przepięć DC i AC Dehn

System PV 6,3 kW
Falownik 3-fazowy SE6K
18 paneli PV Q-Cells 350W
31.100 zł
462 zł / m-c *

Specyfikacje:
System mocowań Corab
Oryginalne złączki MC4 Staubli / MultiContact


Ceny dotyczą kompletnych zestawów fotowoltaicznych (panele fotowoltaiczne, falowniki, ograniczniki przepięć DC i AC Dehn), wraz z montażem i zawierają podatek VAT (8%). System montażowy do blachodachówki.

Raty - oprocentowanie:

* Raty miesięczne dla kredytu Santander, wpłata własna 0 zł, spłaty rozłożone na 84 miesięcy, oprocentowanie roczne stałe 3,6%.

powrót do góry

panele fotowoltaiczne cena zestawu 5 kW 4 kW

Inne artykuły:

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas: 58 352 35 07